Nový Xbox One S

Jako každý rok se na konferenci E3 očekávala novinka z dílny Microsoftu, jejíž konference na E3 je vždy největší, a ano, opravdu se tak stalo, Micrsoft představil novou verzi Xboxu, Xbox One S.

Ano, neděláme si srandu, vyšla nová verze Xboxu, je to dosud nejdokonalejší verze hreních konzolí od Microsoftu, obsahuje integrovaný napájecí zdroj a úložiště s kapacitou 2 TB, to vše o 40% menším provedení.

4K Ultra HD

Rozlišení 4K přináší díky čtyřnásobnému rozlišení video s vysokým jasem a realistickým podáním. Ze služeb Netflix a Amazon Instant Video můžete streamovat obsah ve 4K nebo sledovat filmy z disků Blu-rayTM v rozlišení Ultra HD – a to vše díky technologii vysokého dynamického rozsahu s ohromující věrností obrazu.

Bezdrátový ovladač pro Xbox

Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabídne vyšší komfort podpořený elegantnějším a ergonomičtějším designem a navíc má i dvojnásobný dosah. Díky protiskluzné povrchové úpravě budete vždy mířit přesně. A s technologií Bluetooth® budete moci hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.

Nový Xbox One S 2TB je dodáván se svislým stojanem a bude v prodeji od Srpna 2016 za cenu okolo 10 000Kč

xbox one sxbox one s 2

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..